Moskitiery

Moskitiera ramkowa okienna
Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada kołnierz, który nachodząc na ramę uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia.
Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.
Istnieje możliwość wykonania moskitiery o nietypowych kształtach np. półokręgi, wielokąty, trójkąty, trapezy.

Moskitiery drzwiowe
Moskitiery ramkowe drzwiowe to bardzo praktyczna i ekonomiczna wersja moskitier dostępna na rynku. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dzięki specjalnym zawiasom drzwi otwierają się bardzo łatwo i automatycznie się zamykają.

Moskitiera przesuwna
Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Moskitiera wyposażona jest w prowadnice, górną i dolną, o kilku kształtach, dzięki którym mamy możliwość zainstalowania moskitiery praktycznie w każdym miejscu. Niewątpliwą zaletą konstrukcji tej moskitiery jest brak poprzeczki. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500 mm.

Moskitiera plisowana
Moskitiera plisowana to idealne rozwiązanie na balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Dużą zaletą moskitiery jest brak potrzeby demontażu na zimę.  Dzięki specjalnej konstrukcje możliwe jest wykonanie moskitiery o szerokości 580cm oraz do wysokości 270cm.

Moskitiera rolowana
Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych.
Wyposażona jest w prowadnice boczne oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

Dostępne rodzaje siatek oraz kolor profili i siatek:

 Kolor siatki – szary, czarny.
 Rodzaje siatki – standardowa (włókno szklane), wzmocniona (aluminiowa), przeciwpyłkowa.
 Kolor profili: biały (RAL9016), brązowy (RAL8019), antracyt (RAL7016), srebrny (RAL9006) oraz kolory drewnopodobne: złoty dąb, orzech, winchester.

Zabezpiecz swoje wnętrza przed uciążliwymi owadami, jednocześnie zachowując świeże powietrze i naturalne światło, dzięki naszym innowacyjnym moskitierom. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nasze produkty gwarantują skuteczną ochronę przed insektami, jednocześnie zachowując estetykę Twojego domu czy biura.

Dzięki łatwemu montażowi i solidnej konstrukcji, nasze produkty stanowią niezawodne rozwiązanie, chroniąc Cię przed insektami przez wiele lat. Wybierz funkcjonalność i komfort – wybierz nasze moskitiery.